Strona główna

Innowacyjny druk soczewkowy

3D Print – reklamowy druk soczewkowy, druk z efektem 3D

Drukarnia 3D Print specjalizuje się w przygotowaniu nowoczesnych, oryginalnych materiałów reklamowych. Główną osią naszej działalności jest druk lentikularny materiałów reklamowych o różnym charakterze i przeznaczeniu. Jest to technika znana również jako druk 3D. Polega ona na drukowaniu specjalnie przygotowanego wcześniej obrazu na tzw. folii soczewkowej (inaczej zwanej właśnie lentikularną). Ten typ druku (nazywany czasem drukiem soczewkowym) umożliwia oglądanie różnych obrazów w zależności od kąta patrzenia, a także uzyskanie rozmaitych efektów związanych z ich przenikaniem się i transformacją.
Drukarnia 3D Print wykonuje drukowanie reklam 3D w dużych formatach, co umożliwia szerokie zastosowanie tej techniki. Nasza wyspecjalizowana kadra o dużej wiedzy technicznej i doświadczeniu zawodowym gwarantuje uzyskanie rezultatów na wysokim poziomie oraz fachową pomoc w uzyskaniu pożądanych efektów.

Nasza oferta

Druk soczewkowy 3D – nasza oferta

Druk trójwymiarowy naszego autorstwa charakteryzuje się najwyższą jakością. Służymy również ekspertyzą w zakresie wykorzystania tej techniki do celów reklamowych w Państwa firmie. Jesteśmy w stanie wykonać materiały reklamowe wykorzystujące różne rodzaje efektów 3D:

  • druk z animacją,
  • druk z efektem flip,
  • druk z efektem morphingu,
  • druk z efektem 3D – głębia.

Ponadto podejmujemy się realizacji nietypowych, innowacyjnych projektów łączących różne możliwości, jakie daje druk na folii soczewkowej. Od kiedy w 2002 roku powstała nasza firma, stale staramy się spełniać kolejne oczekiwania zleceniodawców. 
Realizowaliśmy już wiele rozmaitych zamówień dla firm i osób z różnych branż. Dzięki szerokim możliwościom wykorzystania technologia druku soczewkowego sprawdza się w bardzo wielu zastosowaniach. Ponadto dzięki unikalnemu, przyciągającemu wzrok wyglądowi każda reklama 3D jest niezwykle skuteczna. Druk lentikularny 3D Print to gwarancja dobrze wykonanej pracy i sukcesu marketingowego dla tych, którzy się na niego zdecydują.

Nie tylko reklama zewnętrzna wielkoformatowa

Reklama zewnętrzna wielkoformatowa z efektem 3D to niejedyne, czym się zajmujemy. Podejmujemy się także druku etykiet, kalendarzy i wielu innych elementów. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie podołać Państwa oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi usługami oraz galerią naszych realizacji. Stworzone przez nas reklamy z efektem flip i trójwymiaru można oglądać w całej Polsce. 
Lokalizacja w centrum kraju umożliwia nam wygodną współpracę z Klientami ze wszystkich jego zakątków. Nasz dział sprzedaży mieści się w Warszawie, a drukarnia 3D Print znajduje się w Łodzi. Pracujemy z agencjami reklamowymi nie tylko w kraju, ale także w Europie. Oprócz tego, że stosujemy nowoczesne metody druku 3D, staramy się na bieżąco udoskonalać te techniki przez wdrażanie pojawiających się nowości. 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem sprzedaży w Warszawie!