Duży format

Reklama zewnętrzna wielkoformatowa w Warszawie i Łodzi

3D Print specjalizuje się w przygotowaniu nowoczesnych, oryginalnych materiałów reklamowych. Wykorzystując techniki druku lentikularnego, zajmujemy się między innymi produkcją reklamy zewnętrznej wielkoformatowej. Przygotowywane przez nas wydruki wyróżniają się unikalnymi właściwościami, przez co widoczny obraz różni się w zależności od kąta patrzenia. Reklama zewnętrzna z animacją może być wykorzystana na wiele sposobów – szczególnie, że metoda umożliwia uzyskanie efektu przenikania, transformacji i wielu innych.

Jako specjaliści w tym zakresie wykonujemy reklamowy druk 3D w dużych formatach, co umożliwia szerokie zastosowanie tej techniki. Nasza wyspecjalizowana kadra o dużej wiedzy technicznej i doświadczeniu zawodowym gwarantuje uzyskanie rezultatów na wysokim poziomie oraz fachową pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań.

wybór rodzaju soczewki

Reklamowy druk 3D – nasza oferta

Wykonujemy różne rodzaje reklamy zewnętrznej z animacją, dbając zawsze o ich odpowiednią realizację i przystosowanie do sposobu, w jaki będą wykorzystane. Zachęcamy do przeglądania naszej galerii, w której prezentujemy przykładowe realizacje. Jedno jest pewne – druk 3D sprawi, że reklama w wielkim formacie zrobi na odbiorcy niezapomniane wrażenie.

Jako eksperci w swojej dziedzinie świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nie tylko dokonujemy wydruków w wybranej przez Państwa technologii i stylu i odpowiednio je wykańczamy. Jesteśmy w stanie przygotować również projekty z efektami druku lentikularnego bazujące na grafice wykorzystywanej w kampanii reklamowej Państwa firmy. Wykorzystując swoją kreatywność oraz ogromne doświadczenie w pracy z tą interesującą techniką, na pewno poradzimy sobie z każdym zleceniem.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią metodę wykonania  druku 3D, by reklama była zgodna z potrzebami. Zapraszamy do współpracy – dział sprzedaży w Warszawie czeka na Państwa kontakt!

lenticular distance to the viewer

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią technikę wykonania reklamy 3D do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy – dział sprzedaży w Warszawie czeka na Państwa kontakt!