Duży format

3D Print – reklamowy druk soczewkowy, druk z efektem 3D

Drukarnia 3D Print specjalizuje się w przygotowaniu nowoczesnych, oryginalnych materiałów reklamowych. Główną osią naszej działalności jest druk lentikularny materiałów reklamowych o różnym charakterze i przeznaczeniu. Jest to technika znana również jako druk 3D. Polega ona na drukowaniu specjalnie przygotowanego wcześniej obrazu na tzw. folii soczewkowej (inaczej zwanej właśnie lentikularną). Ten typ druku (nazywany czasem drukiem soczewkowym) umożliwia oglądanie różnych obrazów w zależności od kąta patrzenia, a także uzyskanie rozmaitych efektów związanych z ich przenikaniem się i transformacją.
Drukarnia 3D Print wykonuje drukowanie reklam 3D w dużych formatach, co umożliwia szerokie zastosowanie tej techniki. Nasza wyspecjalizowana kadra o dużej wiedzy technicznej i doświadczeniu zawodowym gwarantuje uzyskanie rezultatów na wysokim poziomie oraz fachową pomoc w uzyskaniu pożądanych efektów.

wybór rodzaju soczewki

Reklamowy druk 3D – nasza oferta

Wykonujemy różne rodzaje reklam 3D w dużym formacie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, korzystając z menu po prawej stronie oraz do przeglądania naszej galerii. Jedno jest pewne – wielkoformatowy reklamowy druk soczewkowy zrobi na odbiorcy niezapomniane wrażenie.

Drukarnia 3D Print świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nie tylko dokonujemy wydruków w wybranej przez Państwa technologii i stylu i odpowiednio je wykańczamy. Jesteśmy w stanie przygotować również projekty z efektami druku lentikularnego bazujące na grafice wykorzystywanej w kampanii reklamowej Państwa firmy. Nasz dział graficzny posiada duże doświadczenie w pracy z tą wyjątkową technologią i na pewno poradzi sobie z każdym zleceniem.

lenticular distance to the viewer

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią technikę wykonania reklamy 3D do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy – dział sprzedaży w Warszawie czeka na Państwa kontakt!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress