Plakaty soczewkowe dla Klientów indywidualnych i firm – Łódź

Na zlecenie klientów nasza firma przygotowuje między innymi plakaty soczewkowe. Te przyciągające uwagę projekty doskonale sprawdzą się nie tylko jako forma reklamy, ale również jako element wyposażenia salonu sprzedaży, showroomu czy gabinetu urządzonego w nowoczesnym stylu. Do zalet tego typu rozwiązań bez wątpienia należy ich trwałość, innowacyjność i możliwość umieszczenia dwóch projektów na jednym elemencie. Jest to możliwe dzięki efektowi flip, gdzie grafika na wydruku będzie uzależniona od kąta widzenia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Poznaj pełną paletę naszych usług i sprawdź, jakie możliwości daje druk soczewkowy.

Plakaty soczewkowe można wykorzystać w wielu dziedzinach. Polecamy je przede wszystkim: 

  • do promocji produktów i usług,
  • do promocji filmów, koncertów, przedstawień teatralnych czy innych wydarzeń kulturalnych,
  • do produkcji materiałów edukacyjnych, np. do prezentacji anatomii człowieka czy zwierząt, czy też w tematyce geograficznej, historycznej itp.,
  • do produkcji zabawek i gier dla dzieci, np. puzzli, książeczek z naklejkami, planszówek,
  • jako element dekoracyjny w mieszkaniach, biurach czy hotelach.
Jedną z największych zalet plakatów soczewkowych jest możliwość uzyskania efektu trójwymiarowego. Można na nich umieścić kilka grafik, które zostaną wyświetlone w kolejności i dadzą wrażenie poruszającego się obrazu. Plakaty soczewkowe bez wątpienia wyróżniają się na tle innych reklam. Są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mogą być stosowane na zewnątrz, a ich jakość nie ulegnie pogorszeniu podczas deszczu czy wiatru. 
Plakaty soczewkowe mają także długą żywotność i mogą być wykorzystywane przez długi czas. Nie tracą jakości obrazu ani efektu trójwymiarowego po wielu tygodniach czy miesiącach. Ponadto, ich projektowanie daje dużą swobodę twórczą, umożliwiając projektantom wykorzystanie różnych technik i efektów wizualnych. Dzięki efektowi trójwymiarowemu i animacji, plakaty soczewkowe zwiększają skuteczność przekazu reklamowego, co może prowadzić do wzrostu sprzedaży czy poprawy wizerunku firmy.

Zapoznaj się także z ofertą drukowania reklam 3D przez naszą firmę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując terminowość i dokładność. Obsługujemy Klientów indywidualnych i biznesowych z Łodzi i Warszawy, ale jesteśmy skłonni podjąć współpracę także z firmami z całego kraju. 

Oferta plakatów soczewkowych

Przygotowana przez nas oferta plakatów soczewkowych jest niezwykle szeroka. I choć stworzenie projektu takiego rozwiązania wydaje się być skomplikowane, nasi specjaliści są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Co będzie nam potrzebne do realizacji zadania? Wystarczą jedynie dwie grafiki, które mają być widoczne na wydruku. Mogą to być zdjęcia oferowanych przez Was produktów lub usług, przykładowe realizacje, a nawet napisy z numerem telefonu. Oferujemy plakaty, na których umieścimy dowolne obrazy. Przygotowujemy wydruki w różnym formacie, dzięki czemu można ja umieści nawet w nietypowych miejscach. Niewielka waga produktu sprawia również, że jego montaż nie jest trudny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.