Mały format

Drukowanie reklam 3D – małe formaty w Warszawie i Łodzi

Małe formaty w przypadku druku na folii soczewkowej to wszystkie wydruki nieprzekraczające rozmiaru 500×700 mm (format B2). Tego typu reklamy 3D są wykorzystywane głównie w celach promocyjnych, a ilość ich zastosowań jest bardzo duża. Druk z efektem 3D może gościć na pocztówce, woblerze, okładce notesu, zaproszeniu, może być też, dzięki odpowiedniemu wykończeniu, użyty jako magnes, naklejka, etykieta, brelok i wiele innych produktów oraz gadżetów o charakterze promocyjnym. Ilość możliwych aplikacji ogranicza tylko wyobraźnia i ewentualnie możliwości drukarni wykonującej zlecenie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ drukowanie reklam 3D zarówno w małym, jak i dużym formacie to nasza specjalność. Szerokie możliwości technologiczne oraz pomoc naszej wykwalifikowanej kadry pozwalają uzyskać bardzo ciekawe rezultaty, które wyróżnią Państwa firmę na rynku. Zapraszamy do poznania oferty druku animowanego i druku trójwymiarowego.

small format

Małoformatowa reklama 3D – nasza oferta

Proces produkcji zależy w znacznej mierze od nakładu zlecenia. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno niewielkie nakłady, jak i wydruki w ilościach wielu tysięcy sztuk. Zajmując się reklamą 3D, stosujemy kilka rodzajów folii soczewkowej oraz zaawansowaną technologią do wydruku każdych ilości i formatów, a także uzyskania bardzo wielu atrakcyjnych efektów.

Jako eksperci, przed którymi drukowanie reklam 3D nie ma tajemnic, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niemal każdego zlecenia. Jednocześnie oferujemy naszą fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Jedyne, czego oczekujemy od naszych Klientów, to dokładne określenie swoich potrzeb i oczekiwań. Na tej podstawie możemy stworzyć zarówno projekt, jak i gotowy produkt, który stanie się reklamą 3D. Więcej informacji na temat stosowanych technik oraz efektów, jakie można uzyskać, stosując oferowaną metodę, znajdą Państwo na naszej stronie. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom z powodzeniem stosujemy również techniki łączone, które zapewniają unikalny rezultat. Wszystkim Klientom proponujemy też indywidualne doradztwo, które ma na celu wybór odpowiednich rozwiązań do każdego zastosowania. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w Warszawie w celu uzyskania szczegółowych informacji.