Systemy wystawiennicze

Druk na folii soczewkowej – systemy wystawiennicze w Warszawie i Łodzi

Systemy wystawiennicze 3D są najlepszym nowoczesnym sposobem na reklamę i niekonwencjonalną promocję oraz prezentację firmy. Folia soczewkowa daje szerokie możliwości wykorzystania, dlatego istnieje możliwość uzyskania prawdziwie oryginalnych efektów. Drukarnia 3D Print, jako firma z ogromnym doświadczeniem w tej materii, proponuje Państwu innowacyjne rozwiązania w zakresie druku trójwymiarowego.

Zadaniem systemów wystawienniczych jest promocja marki i jej produktów podczas wszelkiego rodzaju targów, kampanii promocyjnych, wystaw, kursów, szkoleń i w wielu innych miejscach. Unikalne systemy wykonane w technologii 3D fascynują, przyciągają wzrok i zapadają w pamięć, jest to więc jeden z najlepszych sposobów na kreatywną i przede wszystkim skuteczną reklamę. Zapraszamy do poznania oferty druku animowanego i druku trójwymiarowego.

C-oval-2-high

Druk 3D – reklama za pomocą systemów wystawienniczych

Jako specjaliści w zakresie druku lentikularnego wiemy, jakie technologie i rozwiązania zastosować, aby trafić w upodobania odbiorców, a jednocześnie jak najlepiej wyeksponować markę i produkt. Jednocześnie dbamy o perfekcyjną realizację, która ułatwi Państwu techniczną stronę każdej promocji za pomocą systemów wystawienniczych. Nasze mobilne oraz modułowe systemy są więc łatwe w montażu i transporcie, a także trwałe, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla każdej firmy, której priorytetem jest sprawna i skuteczna reklama.

Prowadzenie biznesu często opiera się na poszukiwaniu jak najbardziej nietypowych sposobów na prezentację swoich produktów czy usług. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom wykorzystującym zaawansowany druk trójwymiarowy

możliwe jest spełnienie Państwa marzeń o kreatywnej promocji. Jako eksperci w tej dziedzinie z radością zaprezentujemy Państwu nasze możliwości i pomożemy dobrać najodpowiedniejsze rozwiązania. Oferujemy m.in. roll-upy, ścianki wystawiennicze, lady recepcyjne oraz wiele nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących druk 3D. Reklama jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna i prosta! Szeroka gama możliwych do zastosowania efektów oraz najwyższa jakość oferowanych usług to najważniejsze argumenty przemawiające za współpracą z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy!

MM-high-green-high