Zastosowanie

Druk lentikularny materiałów reklamowych – zastosowanie w Warszawie i Łodzi

Folia soczewkowa wykorzystywana w technologii druku lentikularnego daje olbrzymie możliwości wykorzystania. Z jej pomocą może powstawać reklama zewnętrzna i wewnętrzna o różnych wymiarach i charakterze, a także różnego rodzaju gadżety reklamowe. Firma 3D Print z Warszawy oferuje szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym przeprowadzą Państwo oryginalną kampanię reklamową każdej firmy czy produktu.

Druk lentikularny materiałów reklamowych sprawdza się zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w przypadku pomieszczeń zamkniętych. Stosowaną przez nas technologię wykorzystać można na przykład przy:

  • witrynach sklepowych,
  • zabudowach wystaw,
  • systemach reklam zewnętrznych,
  • billboardach,
  • bannerach oraz wielu innych formach reklamy.

Druk lentikularny, dzięki swoim właściwościom, jest idealnym rozwiązaniem w branży reklamowej. Przede wszystkim przyciąga wzrok, a ponadto może być stosowany w niemal dowolnym formacie. Wykorzystując tę technikę, produkujemy zarówno reklamę zewnętrzną wielkoformatową, jak i drobne gadżety o przeznaczeniu marketingowym (magnesy, naklejki, breloczki, pocztówki i wiele innych). Jest to wciąż metoda, która wywołuje zainteresowanie konsumentów, dlatego pozwala stosującej ją firmie wyróżnić się na rynku. Zapraszamy do poznania oferty druku animowanego i druku trójwymiarowego.

Druk z efektem 3D – nasza oferta

Możliwości naszej firmy pozwalają na tworzenie wielkoformatowych wydruków 3D o najwyższej jakości, jesteśmy więc w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Państwu ścianka wystawiennicza, czy efektowny druk trójwymiarowy na witrynę sklepową, możemy zrealizować każdy projekt. Nasz dział handlowy w Warszawie czeka na Państwa kontakt! Opowiedzcie nam o swoim pomyśle, a nasi pracownicy postarają się zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązania. Na życzenie oferujemy również usługę montażu wyprodukowanych materiałów reklamowych.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią technikę wykonania druku do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy – dział sprzedaży w Warszawie czeka na Państwa kontakt!