Zastosowanie

Druk lentikularny materiałów reklamowych – zastosowanie

olia soczewkowa wykorzystywana w technologii druku lentikularnego daje olbrzymie możliwości wykorzystania. Z jej pomocą może powstawać reklama zewnętrzna i wewnętrzna o różnych wymiarach i charakterze, a także różnego rodzaju gadżety reklamowe. Drukarnia 3D Print z Warszawy oferuje szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym przeprowadzą Państwo oryginalną kampanię reklamową każdej firmy czy produktu.

Druk trójwymiarowy sprawdza się zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w przypadku pomieszczeń zamkniętych. Stosowaną przez nas technologię druku 3D wykorzystać można na przykład przy:

  • witrynach sklepowych,
  • zabudowach wystaw,
  • systemach reklam zewnętrznych,
  • billboardach,
  • bannerach oraz wielu innych formach reklamy. 

Druk lentikularny, dzięki swoim właściwościom, jest idealnym rozwiązaniem w branży reklamowej. Sprawdza się w każdych warunkach – zarówno w druku 3D na dużych formatach (wspomniane już na przykład banery), jak i mniejszych (między innymi przy mniejszych gadżetach reklamowych z reklamą 3D, takich jak kartki pocztowe czy okładki folderów, wizytówki, zaproszenia).

Druk z efektem 3D – nasza oferta

Możliwości naszej firmy pozwalają na tworzenie wielkoformatowych wydruków 3D o najwyższej jakości, jesteśmy więc w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Państwu ścianka wystawiennicza, czy efektowny druk trójwymiarowy na witrynę sklepową, możemy zrealizować każdy projekt. Nasz dział handlowy w Warszawie czeka na Państwa kontakt! Opowiedzcie nam o swoim pomyśle, a nasi pracownicy postarają się zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązania. Na życzenie oferujemy również usługę montażu reklam 3D.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią technikę wykonania reklamy 3D do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy – dział sprzedaży w Warszawie czeka na Państwa kontakt!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress